• Project Name: Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

EGİS Elektronik ve Güvenlik olarak 20 yılı aşkın süredir otomatik kapı sistemleri üzerinde hizmet veriyoruz. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran otomatik kapı sistemlerini bahçe kapıları, garaj kapıları, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve hemen hemen her yerde kullanmanız mümkündür.

EGİS Elektronik ve Güvenlik olarak dairesel açılır kapılar, sürgülü kapılar ve kapalı garaj kapılarını sizlere sunuyoruz.

Dairesel Açılır Kapılar

Dairesel açılır kapı sistemleri ihtiyacınıza ve mekana uygun olarak projelendirilen bahçe ve garaj kapıları için uygun bir çözüm yoludur. Bu tip bir kapı işlevsel veya estetik gereksinimlere bağlı olarak, harici veya gömme operatörler vasıtasıyla çeşitli şekillerde monte edilebilir.

Tamamen mikro işlemcili olan bu sistemlerde; kapının ne kadar açılacağı, açık kalma süresi, otomatik kapanma özelliği kademeli sıkışma emniyeti, açılma ve kapanma hızı gibi pek çok fonksiyonlar programlanabilmektedir.

Özel kilit mekanizmaları ile de dışarıdan gelebilecek darbe ve çarpmalara karşı önlem alınmaktadır.

Uzaktan kumanda ile açılabilen bu sistemler elektrik kesintilerinde dahi çalışmaktadır.

Sürgülü Kapılar

Konut ve endüstriyel tesislerde bahçe kapısı ve otopark güvenliğini sağlamak için entegre edilmiş otomatik yana kayar kapı sistemleridir.

Access kontrol sistemlerine bağlanabilen sürgülü kapı sistemleri, mikroişlemci kontrollü elektromekanik motorlu sistemlerdir.

Uzaktan kumanda ile çalışan sürgülü kapılar, motor kabini içerisine yerleştirilen aküler sayesinde sistem elektrik kesintilerinde dahi devre dışı kalmaz. Emniyet fotoselleri ile de arada araç varken de kapının kapanması engellenir.

Ayrıca açma-kapanma süreleri, yavaşlama süreleri ve bekleme süreleri gibi istenilen şekilde programlanabilme özelliğine de sahiptir.

Kapalı Garaj Kapıları

Kapalı Garaj Kapıları Kapalı garajlarda kullanılan tavana açılır bu tip sistemler estetik ve fonksiyonel olarak her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda dar alanlar için kullanılan ve yer tasarrafu sağlayan bu sistem bir çok yerde kullanıma uygundur.

Egis'e Ulaşın

0216 318 58 35 numaralı telefondan veya iletişim sayfasındaki iletişim formundan bizlere kolayca ulaşın.

Randevu Oluşturalım

Sizin için en uygun zamana randevunuzu oluşturalım.

Detaylı Kontrol Yapalım

Uzman ekibimiz analiz yapsın.

Uzman Ekibimiz İhtiyaçlarınızı Tespit Etsin

Tüm ihtiyaçlarınızı tespit edelim, projelendirelim.

Anahtar Teslim Montajınızı Yapalım

Montaj ekibimiz anahtar teslim montaj işlemlerini gerçekleştirsin.

Güvende Kalmanızı Sağlayalım

EGİS olarak tüm muhtemel senaryoları test edip güvende kalmanızı sağlayalım.

Neden EGİS Elektronik?

EGİS Elektronik olarak uluslararası standartlarda korunmanızı sağlıyoruz.

20 Yıllık Deneyim

Uygun Fiyatlar

Profesyonel Montaj

İleri Teknoloji Ürünler

Deneyimli Uzman Ekip

Mobil Cihazlarla Yönetim

X