Kaliteli Hizmet, Koşulsuz Memnuniyet

Firmamız, elektronik, güvenlik ve iletişim sistemleri konusunda genç, dinamik, eğitimli ve uzman kadrosuyla 20 yıllık tecrübeye sahiptir.

Egis Elektronik, talep edilen hizmete bağlı olarak işyeri veya konutun fiziki özelliklerine göre projelendirme yapar ve sistem için gerekli en uygun donanımları müşterisinin hizmetine sunar. Elektronik Güvenlik ve İletişim Sistemlerinin, günümüzde bir lüks olmaktan çıkıp olmazsa olmaz boyutunda bir gereklilik olduğunun bilincinde olan firmamız; müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. "Güvenlikten Ödün Verilemez" prensibini benimseyen firmamız, bu prensip doğrultusunda sektöründeki en ileri teknoloji sunan ve kalitesi ispatlanmış olan ürünleri kullanarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışan sistemler tesis etmektedir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri 24 saat süreyle çalışan sistemlerdir. Bu nedenle sistem tasarımı ve malzeme seçimi konusunda çok seçici olmak gerekir. Sürekli arıza yapan ve sorun çıkaran sistemler, can sıkıcı olduğu kadar sistemin güvenilirliği açısından da insanların aklında soru işaretleri oluştururlar. Elektronik Güvenlik Sistemleri bir amaç değil, bir süreçtir. Bu nedenle güvenlik sistemleri seçilirken iyi bir araştırma yapılmalı ve azami dikkat gösterilmelidir.

Firmamız kendi faaliyet alanlarında en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinerek, hızlı, titiz ve güvenilir bir hizmet isteyen müşterilerine elinden gelen en iyi hizmeti vermektir.

400+

'den fazla proje

1500+

'den fazla servis hizmeti

350+

'den fazla müşteri

Güvenlikte profesyonel hizmet mi arıyorsunuz?

X