• Project Name: Hırsız Alarmı

Hırsız Alarm Sistemleri

Can ve mal güvenliğinizi güvenilir bir sistemle sağlayın!

Hırsız alarm sistemleri temel olarak iki işlevselliğe sahiptir. Birincisi olası hırsızlık ve gasp gibi tehdit oluşturan durumların önüne geçen caydırıcı etkisi, ikincisi ise bu tehdit anında gerekli alarmı vererek, en kısa sürede duruma müdahale edilmesidir.

25 yıllık tecrübemizle EGİS Hırsız alarm sistemleri, isteğe göre kablolu veya kablosuz bir şekilde projelendirilebilen, elektronik çözüm paketidir. Kaliteli montaj ve uzun ömürlü pil desteğiyle kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veren ileri teknoloji sistem, yüksek haberleşme hızı ve düşük yanlış alarm yüzdesiyle uluslararası standartlarca onaylanmış ve son derece güvenilirdir.

Hırsız Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Evinizde ve iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde yüksek desibele sahip, harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliği olan bu sirenler yakın çevreyi uyararak hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Eş zamanlı olarak Alarm Merkezine gelen sinyaller sizi ve gerekli hallerde kolluk güçlerine bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilir.

EGİS’te Hırsız Alarm Sistemi Nasıl Kurulur?

Egis'e Ulaşın

0216 318 58 35 numaralı telefondan veya iletişim sayfasındaki iletişim formundan bizlere kolayca ulaşın.

Randevu Oluşturalım

Sizin için en uygun zamana randevunuzu oluşturalım.

Detaylı Kontrol Yapalım

Uzman ekibimiz evinizin ya da işyerinizin risk durumunu, dış etkenlere karşı muhtemel güvenlik açıklarını göz önünde bulundurarak analiz yapsın.

Uzman Ekibimiz İhtiyaçlarınızı Tespit Etsin

Tüm ihtiyaçlarınızı tespit edelim, projelendirelim.

Anahtar Teslim Montajınızı Yapalım

Montaj ekibimiz anahtar teslim montaj işlemlerini gerçekleştirsin.

Güvende Kalmanızı Sağlayalım

EGİS olarak tüm muhtemel senaryoları test edip güvende kalmanızı sağlayalım.

Neden EGİS Elektronik?

Gelişmiş hırsız alarm sistemlerimiz ile dünyanın neresinde olursanız olun mobil cihazınızla evinizi, iş yerinizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. IOS, Android ve Windows tabanlı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlara yüklenebilecek uygulamalar sayesinde hırsız alarm sisteminin yönetimini sağlayabilirsiniz.

Mobil cihazlarınız sayesinde alarm sisteminizi dilediğiniz anda aktif ya da pasif hala getirebilir, evinizi ve iş yerinizi 7/24 görüntüleyebilir, kayıt altına alabilirsiniz. Somut veriler sunmak isterseniz aldığınız kayıtları güvenlik kuvvetleri ya da sigorta şirketiniz ile paylaşabilirsiniz.

Eviniz ve iş yerinizin genişliği ve diğer yapısal özelliklerini göz önünde bulundurarak, hırsızların girebileceği bölgeleri tespit ediyoruz. Gerekli kamera ve dedektör sayısının doğru bir şekilde belirlenmesi ve yerleştirilmesinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Çünkü sizin güvenliğiniz bizim için çok değerli…

20 Yıllık Deneyim

Uygun Fiyatlar

Profesyonel Montaj

İleri Teknoloji Ürünler

Deneyimli Uzman Ekip

Mobil Cihazlarla Yönetim

Hırsız Alarm Sistemini Kapsayan Ekipmanlar Nelerdir?

  • Hareket Dedektörleri
  • Su Basma Dedektörleri
  • Kapı ve Pencere Dedektörleri
  • Gaz Dedektörleri
  • Duman ve Isı Dedektörleri
  • Panik Butonları
  • Darbe ve Şok Sensörleri
  • Işıklı, Sesli, Sessiz İkaz Üniteleri
X